НАБІР NEW BESTSELLER AQUAMAGIC

Starter Pack
#16011
1772,00
Найпростіший спосіб активації всього за одну купівлю – набір Bestseller Aquamagic! Купуючи набір, ви відразу робите щомісячну активацію в 50 од.

Набір включає в себе топові позиції провідної лінійки Aquamagic. Завдяки набору, кожна господиня зможе гідно оцінити всю основну палітру серветок Greenway і особисто переконатися в їх ефективності й унікальності.У набір Bestseller Aquamagic входить одразу 9 засобів:

  • Ujut. Серветка універсальна бірюзова для загального прибирання підходить для будь-яких забруднень, відмінно вбирає, не залишає розводів і ворсинок, надає бездоганний вигляд будь-якій поверхні.
  • Ujut. Серветка для скла підходить для прибирання вікон, шибок, кришталю, порцеляни, телевізорів, моніторів, мікрохвильових печей, оптичної техніки.
  • Absolute. Серветка для миття посуду двостороння: з одного боку – гладка «рисова» фактура полірує поверхню, швидко очищає, не залишає подряпин і розводів, з іншого – жорсткий ворс, який видаляє складні забруднення, нагар і липкий жир.
  • Absolute. Серветка в рубчик для кухні підходить для видалення будь-яких забруднень (навіть складних жиромістких) з будь-яких поверхонь, зокрема металевих і хромованих. Не залишає розводів і ворсинок.
  • Twist. Серветка «Скрабер» з поєднанням двох фактур підходить для видалення стійких і забруднень що в'їлися з будь-яких поверхонь.
  • Twist. Рукавичка для загального прибирання підходить як для сухого, так і для вологого прибирання, поглинає й утримує вологу, бруд і пил у великих обсягах, проникає у важкодоступні поглиблення та щілини.
  • Ujut. Серветка делікатна для сухого прибирання, полірує гладкі поверхні, підходить для догляду за ювелірними прикрасами, біжутерією, ЖК-дисплеями та кімнатними рослинами.
  • Screen. Серветка для планшетів і мониторов з лазерним тисненням: фактурний кораловий бік прибирає забруднення, гладкий сірий ліквідує залишкову статичну електрику, запобігаючи швидкому запиленню, спеціальне мікроволокно обох боків SCREEN виключає розводи та подряпини.
  • Splitter. Спонж для кухні прекрасно вбирає вологу і утримує її всередині разом з забруднення-нями. Він незамінний для догляду за варильними панелями, духовими шафами, керамічними фартухами, витяжками, мікрохвильовими печами.
Click to order
Total: 
Телефон отримувача
Варіанти доставки
Заповнюється у разі замовлення доставки курєром
Зручний способ звязку
Номєр за яким з Вами можно звязатись

Підсумкова сума не включає в себе вартість послуг Нової Пошти

Made on
Tilda