БАД WELLLAB C-COMPLEX, 60 КАПСУЛ

WELLLAB
#00305
411,00
Життєво важливий для кожної людини вітамін С не синтезується та не накопичується в організмі, тому його запаси необхідно регулярно вішкодовувати ззовні. Особливо підвищується потреба в цьому вітаміні в осінньо-весняний період, коли зростає сезонна активність респіраторних і вірусних інфекцій.

ВЕЛЛАБ С-КОМПЛЕКС містить три форми вітаміну С: L-аскорбінову кислоту, аскорбат кальцію, аскорбіл пальмітат, — завдяки чому відрізняється високим ступенем біодоступності. Природні біофлавоноїди та дигідрокверцетин підсилюють дію вітаміну С і розширюють спектр його застосування.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ВЕЛЛАБ С-КОМПЛЕКС (WELLLAB С-COMPLEX)  • У період сезонної активізації респіраторних і вірусних інфекцій.
  • У комплексній терапії функціональних порушень серцевої діяльності*.
  • При стані хронічної втоми.
  • При передчасних ознаках старіння шкіри.
  • При підвищеній кровоточивості ясен.
  • При високих фізичних, емоційних, зорових навантаженнях.
  • При несприятливих екологічних факторах.
*Спільно з іншими рекомендаціями лікаря.

СКЛАД

Вітамін С має антиоксидантну дію, бере участь у процесах регенерації тканин, згортання крові, вуглеводного обміну, поліпшує засвоєння заліза, є кофактором синтезу колагену. Зміцнює кровоносні судини та допомагає зберегти їх еластичність. Підтримує функціональну активність імунної системи. Сприяє підтримці шкіри в здоровому стані. Водорозчинні форми (L-аскорбінова кислота, аскорбат кальцію) захищають від перекисного окислення вміст клітин, а жиророзчинна (аскорбіл пальмітат) — оболонки клітин.

Біофлавоноїди цитрусових і рутин підсилюють активність вітаміну С, підвищують міцність капілярів.

Дигідрокверцетин зміцнює стінки судин (зокрема капілярів), покращує мікроциркуляцію, зменшує інтенсивність запальних процесів, надає протинабрякову дію.


Click to order
Total: 
Телефон отримувача
Варіанти доставки
Заповнюється у разі замовлення доставки курєром
Зручний способ звязку
Номєр за яким з Вами можно звязатись

Підсумкова сума не включає в себе вартість послуг Нової Пошти

Made on
Tilda