MOP. НАСАДКИ З МІКРОВОЛОКНА ДЛЯ УНІВЕСАЛЬНОЇ ШВАБРИ

AquaMATIC
#02112
1116,00
Набір насадок з мікроволокна для універсальної швабри «AQUAMATIC mор» повністю забезпечить екологічно чисте прибирання без використання побутової хімії і дозволить створити безпечне і комфортне навколишнє середовище для дітей, вагітних жінок і людей з підвищеною чутливістю шкіри, хворих на алергію чи астму. За допомогою цих насадок ультрасучасна високотехнологічна швабра «AQUAMATIC mор» дозволить легко вимити підлогу в приміщенні, видалити забруднення зі стелі і зі стін, витративши при цьому мінімум зусиль, зробить прибирання простішим, швидшим, якіснішим і заощадить Ваш час і гроші!Набір складається з:

  • Насадки для сухого прибирання
Дозволяє зробити швидке та якісне прибирання великих поверхонь, ідеально підходить для покриття, що не можна зволожувати. Завдяки унікальній фактурі, тканина «Броссе» у сухому вигляді в процесі протирання поверхні електризується та притягує до себе дрібні частки пилу, а не розганяє їх по кімнаті. Відмінно збирає пил та забруднення як з підлоги, так зі стін і стелі, ідеально підходить для догляду за паркетом та ламінатом.

  • Насадки для вологого прибирання
Двостороння насадка відмінно миє поверхні, видаляє забруднення, не лишаючи розводів. Ворсиста поверхня ідеально підходить для регулярного вологого прибирання приміщень. Відмінна здатність поглинати дозволяє швидко збирати розлиту рідину і утримувати її. Тканий бік дозволяє акуратно й ретельно усунути складні, включаючи масляні, забруднення, не пошкоджуючи поверхню.

  • Універсальної насадки
Дозволяє здійснювати як вологе, так і сухе прибирання різних поверхонь, не залишаючи розводів та ворсинок. Тканий бік, призначений для вологого прибирання, прекрасно збирає бруд і вбирає воду. Ворсистий бік, призначена для сухого прибирання, відмінно збирає пил, швидко приводить в порядок паркет і килимові покриття. Допомагає делікатно очистити поверхню, не пошкоджуючи і не дряпаючи. Підходить для дорогих полірованих меблів.Ексклюзивні вироби лінії AQUAmatic - це оригінальні, стильні, зручні у використанні пристосування для прибирання. Насадки, що чистять, для прибирання поверхонь, що використовуються в лінії AQUAmatic, виготовлені з ультратонкого розсіченого мікроволокна, виготовленого за новітньою текстильною технологією: кожна нитка розрізана в поздовжньому напрямку на вісім правильних сек­торів, що утворюють мікроскопічні щілини по довжині всієї нитки. Завдяки цій особливості утворюється капілярний ефект: під впливом сили поверхневого натягнення волога разом із забрудненнями та пилом відривається від поверхні, що очищується, та втягується всередину структури тканини. Вироби з мікроволокна також борються з мікробами, знімаючи їх з поверхні і утримуючи в мікропорах.УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВИРОБІВ З МІКРОВОЛОКНА:

  • Прати милом або м'яким миючим засобом, що не містить відбілювач та кон­диціонер, окремо від виробів з інших тканин.
  • У випадку особливо сильного забруднення допустимо прокип'ятити виріб (зволожити, сильно намилити попустити в киплячу воду не більше ніж на три хвилини).
  • Не використовувати в умовах високих температур (не протирати нагріті побутові прилади: лампи, обігрівачи тощо).
  • Не прасувати.
  • Не сушити на гарячих батареях.
  • Не прати в машинці і не сушити в центрифузі.
  • Не допускати контакту мікроволокна AQUAmagic із засобами побутової хімії.
Для збереження унікальних властивостей та зовнішнього вигляду насадок з мікроволокна AQUAmagic необхідно дотримуватись усіх умов експлуатації. При їх дотриманні термін служби виробів не менше двох років.

СКЛАД

Насадки з мікроволокна (3 шт.)
Click to order
Total: 
Телефон отримувача
Варіанти доставки
Заповнюється у разі замовлення доставки курєром
Зручний способ звязку
Номєр за яким з Вами можно звязатись

Підсумкова сума не включає в себе вартість послуг Нової Пошти

Made on
Tilda