TWIST. НАБІР УНІВЕРСАЛЬНИЙ

Aquamagic
#02124
1440,00
Насолоджуйтесь свіжістю та чистотою без зусиль! Зробивши вибір на користь екологічних виробів TWIST лінії AQUAmagic, ви досягнете успіху у створенні бездоганного комфорту та забезпечите турботу про власне здоров'я та здоров'я оточуючих людей.У набір Aquamagic TWIST входять:

  • Серветка «Твіст» двостороння
Легко, швидко й успішно бореться з плямами, брудом і пилом. Відмінно вбирає вологу. Не залишає розводів і ворсинок. Гладкий бік серветки ідеально полірує будь-які поверхні, надаючи їм бездоганний і доглянутий вигляд.

  • Рукавичка «Твіст»
Призначена для загального прибирання. Завдяки ергономічному крою комфортно та надійно фіксується на руці. Еластична манжета прикриває зап'ястку, захищаючи руки від дотику бруду.

  • Спонж «Твіст» потрійний
Особливий потрійний крій дозволяє надавати спонжу різні форми для зручності у використанні, даючи можливість досягти найкращого результату. Призначений для видалення різного роду забруднень з будь-яких поверхонь.

  • Серветка «Скрабер»
Завдяки комбінації мікроволокна з жорстким волокном «Скрабер» дозволяє легко та без зусиль видаляти ті, що в'їлися, та стійкі забруднення з будь-яких поверхонь, не пошкоджуючи їх і не лишаючи слідів. Відновлює бездоганний вигляд і зберігає його надовго.

  • Серветка «гладенька» (2 шт.)
Ідеально підходить для делікатних поверхонь, що вимагають дбайливого догляду, або які не можна зволожувати. Легко полірує, надає блиск і сяйво виробам з кришталю, скла та порцеляни. Незамінна під час догляду за оптикою, екранами смартфонів і планшетів.

Click to order
Total: 
Телефон отримувача
Варіанти доставки
Заповнюється у разі замовлення доставки курєром
Зручний способ звязку
Номєр за яким з Вами можно звязатись

Підсумкова сума не включає в себе вартість послуг Нової Пошти

Made on
Tilda