ULTRA ONE. НАБІР ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ УЛЬТРАСИЛЬНИХ ЗАБРУДНЕНЬ

Aquamagic
#02118
1152,00
Насолоджуйтесь ультрачистотою без зусиль! Зробивши вибір на користь екологічних виробів ULTRA лінії AQUAmagic, ви досягнете успіху у створенні затишку та комфорту та забезпечите турботу про власне здоров'я та здоров'я оточуючих людей.У набір Aquamagic ULTRA ONE входять:

  • Рукавичка «Інволвер»
Призначена для загального прибирання. Завдяки ергономічному крою легко та комфортно фіксується на руці, прикриваючи зап'ястку, а ваші руки не контактують з брудом. Ідеально підходить для генерального прибирання та видалення сильних жировмісних забруднень. Надовго зберігає відполіровані поверхні чистими.

• Серветка «Інволвер» двостороння

Універсальна серветка з махровим боком. Незамінна під час прибирання та полірування будь-яких поверхонь: електричних приладів, лакованих покриттів, срібла, сталі, хрому, дзеркал, кришталю тощо. Не залишає розводів і ворсинок, швидко надає поверхні бездоганний вигляд.

• Диск «Інволвер» (2 шт.)

Призначений для щоденного прибирання. Завдяки зручній і гнучкій формі дозволяє збирати бруд, що важко видалити, з малодоступних місць, з нерівних, рифлених поверхонь. Ефективно видаляє стійкі плями, жир і бруд, що в'ївся, не ушкоджуючи поверхню та не залишаючи ворсинок.Увага! Не використовувати для глянцевих, лакованих поверхонь, а також поверхонь із нержавіючої сталі.

Використовувати для вологого прибирання. Перед застосуванням намочити та віджати.

Click to order
Total: 
Телефон отримувача
Варіанти доставки
Заповнюється у разі замовлення доставки курєром
Зручний способ звязку
Номєр за яким з Вами можно звязатись

Підсумкова сума не включає в себе вартість послуг Нової Пошти

Made on
Tilda