ABSOLUTE. НАБІР ДЛЯ КУХНІ

Aquamagic
#02106
1188,00
Отримуйте задоволення від абсолютної чистоти! Зробив вибір на користь екологічних виробів «АБСОЛЮТ» лінії AQUAmagic, ви забезпечили комфорт, затишок та чистоту на своїй кухні, турботу про власне здоров'я та здоров'я оточуючих людей.



В набор Aquamagic ABSOLUTE входять:

  • Кухонний рушник
Відмінно вбирає вологу, має антисептичні властивості та ви­соку зносостійкість, довго зберігає бездоганний вигляд і надає предметам, що витираються, блиск.

  • Серветки двосторонні — для миття посуду (3 шт.)
Дозволяють легко и якісно вимити посуд, видаляючи навіть найважчі забруднення без застосування хімічних засобів. Жорсткий ворс серветки швидко очищує посуд, не дряпаючи поверхню. М'яке полотно виробу ефективно та дбайливо видаляє жир та інші забруднення, не залишаючи розводів.

  • Серветка «пушиста» — для скла, фарфору та виробів з нержавіючої сталі
Швидко надає стійкий блиск скляному, фарфоровому, хрустальному, хро­мованому посуду без використання хімічних засобів. Дозволяє е­фективно відшліфувати фасади кухонних гарнітурів, легко и якісно видаляючи жирні плями й інші забруднення.

  • Серветка в мілкий рубчик—для загального прибирання
Відмінно вбирає вологу, використовується для видалення різного роду забруднень з будь-яких поверхонь, включаючи металеві та хромовані покриття. Серветка не лишає розводів та ворсинок, зручна та приємна у використанні.

Click to order
Total: 
Телефон отримувача
Варіанти доставки
Заповнюється у разі замовлення доставки курєром
Зручний способ звязку
Номєр за яким з Вами можно звязатись

Підсумкова сума не включає в себе вартість послуг Нової Пошти

Made on
Tilda