BABY. НАБІР ДЛЯ КУПАННЯ ДИТИНИ

Aquamagic
#02126
1342,00
Подбайте про здоров'я, чистоту та комфорт вашої дитини! Зробивши вибір на користь екологічних виробів «BABY» лінії AQUAmagic, ви забезпечили повноцінний та дбайливий догляд за вашою дитиною та проявили максимальну турботу про її здоров'я.У набір для купання дитини Aquamagic BABY входять:

  • Рушник дитячий з каптуром
М'який та ніжний рушник зробить купання вашої дитини простим і приємним. Завдяки відмінним вбирним властивостям воно ідеально підходить для витирання немовляти після миття. А наявність каптура дозволить за кілька хвилин висушити голову малюка. Розміри рушника оптимальні для того, щоб повністю загорнути в нього малюка після купання. Навіть дуже активна дитина отримає лише приємні відчуття від делікатних дотиків пухнастого матеріалу. Діти полюблять лазневі процедури!

  • Рукавичка
Ласкава та зручна рукавичка стане незамінним помічником під час купання малюка. Вона допоможе ніжно та ретельно вимити немовля та забезпечить дбайливий масаж, що сприятливо позначиться на його здоров'ї. М'яка миюча поверхня рукавички дозволить дитині в повній мірі відчути батьківську турботу. Купання принесе їй справжнє задоволення!

Click to order
Total: 
Телефон отримувача
Варіанти доставки
Заповнюється у разі замовлення доставки курєром
Зручний способ звязку
Номєр за яким з Вами можно звязатись

Підсумкова сума не включає в себе вартість послуг Нової Пошти

Made on
Tilda