BABY. НАБІР ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ

Aquamagic
#02127
1065,00
Подбайте про здоров'я, чистоту та комфорт вашої дитини! Зробивши вибір на користь екологічних виробів «BABY» лінії AQUAmagic, ви забезпечили повноцінний та дбайливий догляд за вашою дитиною та проявили максимальну турботу про її здоров'я.У набір для догляду за дитиною Aquamagic BABY входять:

  • Слюнявчик
Зручний та м'який слюнявчик надійно захистить одяг малюка від плям і затримає крихти під час годування. Всі забруднення затягуються всередину структури матеріалу, а від протікань захистить абсолютно вологонепроникна мембрана між шарами.

  • Рушник
Ніжний рушник швидко вбере зайву вологу з обличчя та тіла дитини й одночасно забезпечить їх м'який масаж. Дітям сподобається дбайливий і ласкавий дотик пухнастої тканини до тіла.

  • Спонжі для чищення рота та масажу ясен (2 шт.)
Допоможуть ефективно очистити порожнину рота дитини. Забезпечать дієвий масаж ясен, завдяки якому прорізування зубів буде безболісним. Їх щоденне використання допоможе прищепити любов до гігієни.

  • Серветка «замшева»
Ідеальна для безпечного та ніжного догляду за обличчям і тілом дитини. М'який дотик бархатистого матеріалу подарує малюкові відчуття комфорту. Серветка швидко вбере вологу та захистить шкіру від попрілостей і подразнень.

  • Серветка гладенька
Тонка серветка стане незамінним помічником у догляді за іграшками, брязкальцями, соскою, столовим приладдям тощо. Завдяки своїй компактності допоможе утримувати дитячий інвентар в ідеальній чистоті й поза домом.

Click to order
Total: 
Телефон отримувача
Варіанти доставки
Заповнюється у разі замовлення доставки курєром
Зручний способ звязку
Номєр за яким з Вами можно звязатись

Підсумкова сума не включає в себе вартість послуг Нової Пошти

Made on
Tilda