ULTRA TWO. НАБІР ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ УЛЬТРАСИЛЬНИХ ЗАБРУДНЕНЬ

Aquamagic
#02119
972,00
Насолоджуйтесь ультрачистотою без зусиль! Зробивши вибір на користь екологічних виробів ULTRA лінії AQUAmagic, ви досягнете успіху у створенні затишку та комфорту та забезпечите турботу про власне здоров'я та здоров'я оточуючих людей.У набір Aquamagic ULTRA TWO входять:

  • Спонж «Інволвер» потрійний
Особливий потрійний крій дозволяє надавати спонжу різні форми для зручності у використанні, даючи можливість досягти кращого результату. Призначений для прибирання будь-яких поверхонь: видаляє стійкі плями, бруд, що в'ївся, і жир. Відновлює бездоганний вигляд, не залишаючи ворсинок, а пил довго не осідає на оброблену поверхню.

  • Губка «Інволвер» large
Створена спеціально для того, щоб збирати стійкий бруд який важко видалити і утримувати його всередині. Призначена для видалення забруднень і плям з різноманітних поверхонь, які важко відмити: тканинні та килимові покриття, гриль, духовку, вимикачі, підвіконня тощо. Чистота досягається в один прохід – не потрібно довго терти поверхню, та, відтак, травмувати її.

  • Губка «Інволвер» medium
Швидко, успішно і безпечно бореться з найскладнішими забрудненнями, в тому числі з жиром і брудом що в'ївся, знезаражує. Однаково ефективно діє на будь-якій поверхні – засіб особливої потужності в догляді за автомобілем, оргтехнікою, побутовими приладами. Прекрасно вбирає в себе забруднення, не залишаючи ворсу.Увага! Не використовувати для глянцевих, лакованих поверхонь, а також поверхонь із нержавіючої сталі.

Використовувати для вологого прибирання. Перед застосуванням намочити та віджати.

Click to order
Total: 
Телефон отримувача
Варіанти доставки
Заповнюється у разі замовлення доставки курєром
Зручний способ звязку
Номєр за яким з Вами можно звязатись

Підсумкова сума не включає в себе вартість послуг Нової Пошти

Made on
Tilda